Joseph LAUMANN coach van SL16 FC

11-07-22

Onze club en Joseph LAUMANN zijn tot een akkoord gekomen : de Duitse-Marokkaanse coach wordt de nieuwe hoofdtrainer van onze U23-ploeg, SL16 FC, die in de Challenger Pro League (de vroegere D1B-competitie) zal uitkomen dit seizoen.

Deze ex-speler, geboren op 31 augustus 1983 (38 jaar) in Marrakech, was aan de slag in verschillende Duitse competities (bij onder meer Schalke 04, Lübeck en Duisburg) en begon in 2015 aan een carrière als assistent-coach, eerst bij Bochum en nadien bij Barnsley. Hij spreekt ook meerdere talen (Duits, Engels, Frans en Marokkaans).

De sportieve staff van SL16 FC is nu dus voltallig :

- Joseph LAUMANN : T1

- Kevin CAPRASSE : T2

- Arnaud FRANSQUET : keeperstrainer

- Yves DEPLUVREZ : physical coach

- Xavier LAMBERT : video-analist

- Emmanuel KONGOLO : team manager

Onze club wenst hen een uitstekend seizoen toe in onze clubkleuren.